Toplam 27 kayıt bulundu.

2019-2020 YAZ DÖNEMİNDE İKİ STAJ YAPMA HAKKINDAN YARARLANMAK İSTEYEN FAKÜLTEMİZ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE!(GÜNCELLENDİ)

Mimarlık Fakültesi 08/07/2020 08/07/2020 110
2019-2020 YAZ DÖNEMİNDE İKİ STAJ YAPMA HAKKINDAN YARARLANMAK İSTEYEN FAKÜLTEMİZ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE!   2019-2020 Eğitim - Öğretim Yılı Yaz Döneminde iki stajı yapma hakkı, sadece mezuniyet...

YAZ OKULU VE YAZ STAJINI AYNI ANDA YAPACAK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE!

Mimarlık Fakültesi 06/07/2020 06/07/2020 246
2019-2020 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU VE YAZ STAJINI AYNI ANDA YAPACAK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE! 2019-2020 Eğitim - Öğretim Yılı başka bir üniversiteden "Yaz Okulu" derslerini almak isteyen Mimarlık ile...

Gıda Mühendisliği Bölümü Ders Programında Güncelleme!

Mühendislik Fakültesi 21/01/2020 21/01/2020 1678
Fakültemiz Gıda Mühendisliği bölümünün 2019-2020 Akademik Yılı Bahar dönemi 4.SINIF ders programına GDM18408 Yeni Ürün Geliştirme seçmeli dersi...

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Kayıt Yenileme İşlemleri

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 20/01/2020 20/01/2020 3134

Yaz Okulu

Mimarlık Fakültesi 03/01/2020 06/07/2020 3498
Yaz Okulu

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİMİZ; TURKCELL GELECEĞİ YAZAN KADINLAR PROJESİNDE YARI FİNALDE

Mühendislik Fakültesi 30/10/2019 30/10/2019 4583
Fakültemiz Yazılım Mühendisliği Bölümü 4.SINIF öğrencisi Nilüfer SİLEMEK; TURKCELL GELECEĞİ YAZAN KADINLAR isimli projede yarı finalde...

BANKACILIK VE FİNANS 3. VE 4.SINIF DERS PROGRAMLARI GÜNCELLENMİŞTİR

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 19/09/2019 19/09/2019 4260
Bankacılık ve Finans Ders Programı için tıklayınız.

MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK

Mühendislik Fakültesi 11/09/2019 11/09/2019 2
Makina Mühendisliği Bölümü 4.SINIF ders programında, Dr. Öğr. Üyesi İsmet TIKIZ'ın istifa etmesi nedeniyle değişiklik yapılmıştır. Çarşamba günü  verilecek olan Alternatif Enerji Kaynakları dersi kaldırılmış ve onun yerine Perşembe günü...

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Ders Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 06/09/2019 06/09/2019 9393

BÖLÜMÜMÜZ 2. ve 4.SINIF ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

Gıda Mühendisliği 08/05/2019 08/05/2019 20408
Bölümümüz 2. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik 02.05.2019 tarihinde RAGS Alkollü İçecekler...

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Kayıt Yenileme İşlemleri

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 24/01/2019 24/01/2019 10385

Mimarlık Bölümü 1. 3. ve 4. Sınıf Öğrencilerinin Dikkatine! Ders Telafisi Hk.

Mimarlık Fakültesi 25/09/2018 25/09/2018 6411
Mimarlık Bölümü 1. 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin dikkatine. Dr. Öğr. Üyesi Soner YELER ve Dr. Öğr. Üyesi Gülcan YELER'in ders telafisi ile ilgili duyuruları aşağıdaki bağlantılarda...

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Ders Programları

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 17/08/2018 28/08/2018 6317
Uluslararası Ticaret ve Lojistik 1.Sınıf 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Yüzde Ona Giren Öğrenci Listesi

Turizm Fakültesi 22/06/2018 25/06/2020 7521
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Turizm İşletmeciliği Bölümü II. Öğretim yüzde...

4.SINIF Öğrencilerinin Dikkatine!

Mimarlık Fakültesi 07/09/2017 07/09/2017 2902
Uygulama Prjesi Ders Planı 

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Ders Kayıt Yenileme İşlemleri

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 24/08/2017 14/09/2018 11012

Babaeski Trafo Merkezi Teknik Gezi

Elektrik Elektronik Mühendisliği 11/05/2017 11/05/2017 10350
Elektrik-Elektronik Mühendisliği 4.SINIF öğrencileri, Yrd.Doç.Dr.Süreyya KOCABEY ve Öğr.Gör.Volkan ERDEMİR nezaretinde TEİAŞ 20. Bölge...

Babaeski Trafo Merkezi 'ne Teknik Gezi

Mühendislik Fakültesi 10/05/2017 10/05/2017 4794
     Elektrik-Elektronik Mühendisliği 4.SINIF öğrencileri, Yrd.Doç.Dr.Süreyya KOCABEY ve Öğr.Gör.Volkan ERDEMİR...

2016-2017 AKADEMİK YILI DANIŞMAN OLARAK ATANAN ÖĞRETİM ÜYESİ LİSTESİ

Fen Edebiyat Fakültesi 09/09/2016 19/09/2016 11073
2016-2017 AKADEMİK YILI DANIŞMAN OLARAK ATANAN ÖĞRETİM ÜYESİ LİSTESİ FELSEFE BÖLÜMÜ 1.SINIF Doç. Dr. Can KARABÖCEK 2.SINIF Yrd. Doç. Dr. Gökhan MURTEZA 3.SINIF Yrd. Doç. Dr. Ahmet DAĞ 4.SINIF Yrd. Doç. Dr. Gamze KESKİN...

Bitirme Projesi Laboratuvarı

Elektrik Elektronik Mühendisliği 24/03/2016 26/03/2016 5924
4.SINIF öğrencilerimizin bitirme projelerini uygulamalı olarak gerçekleştirebilecekleri Lisans Bitirme Projesi Laboratuvarı kullanıma açılmıştır.

Mezuniyet Töreni İçin Kep ve Cübbelerin Hazırlanması

Turizm Fakültesi 01/04/2015 01/04/2015 2802
           Fakültemiz 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı  Mezuniyet Töreni için kep ve cübbelerin hazırlanmasıyla ilgili bilgi almak isteyen 4.SINIF Öğrencilerimizin 02.04.2015 Perşembe Günü saat 11:00 ile 12:00 arasında Fakültemiz Arş. Gör. Meltem...

Bitirme Projesi Hakkında

Elektrik Elektronik Mühendisliği 19/03/2015 15/09/2015 555
4.SINIF Bitirme Projesi konuları ve danışman öğretim üyesi isimleri için tıklayınız. TÜBİTAK 2209-A projesine başvurmak isteyen öğrencilerin danışman...

BİTİRME ÖDEVİ TESLİM TARİHİ

Turizm Fakültesi 18/03/2015 18/03/2015 3424
       Bitirme ödevleri, yönergeye uygun şekilde 3 nüsha ciltlenmiş olarak 4 Mayıs 2015 Pazartesi Günü mesai bitimine kadar Danışman Hocalarına teslim edilecektir....

Almanca I ve Almanca III dersleriyle ilgili

Turizm Fakültesi 04/12/2014 04/12/2014 1891
08.12.2014 Pazartesi  günü  Almanca I ve Almanca III dersleri yapılamayacağından 3.Sınıflar için Almanca I dersi...

Almanca I ve Almanca III derslerinin telafisi hakkında

Turizm Fakültesi 01/12/2014 01/12/2014 2052
01.12.2014 Pazartesi (bugün) günü yapılamayan Almanca I ve Almanca III dersleriyle ilgili 3.Sınıflar için Almanca I dersi 04.12.2014 Perşembe günü saat 15:30-17:20 arasında ; 4.SINIFlar için Almanca III dersi 04.12.2014 Perşembe günü saat 08:30-10:20 arasında...

YapıRessamlığı Öğretmenliği Lisans Eğitim Öğretim Programı

Teknik Eğitim Fakültesi 18/07/2014 18/07/2014 13253
           KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ

Yapı Öğretmenliği Lisans Eğitim Öğretim Programı

Teknik Eğitim Fakültesi 18/07/2014 18/07/2014 13812
                           KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ            ...